Nasledujúci zápasFK Inter Bratislava — TJ Rovinka/16. marca 2024
Nasledujúci zápasFK Inter Bratislava — TJ Rovinka/16. marca 2024

U13: Turnaj v Korni – 2. miesto

Na turnaji v KORNI sa naša U13 umiestnila na peknom 2. mieste z 9 tímov.

Hodnotenie trénera Bartánusa:

Do turnaja sme vstúpili aktívne súpera sme vedeli dostať pod tlak, no  v prvom zápase sme sa strelecký nepresadili, aj ked boli nejaké tyčky a pokusy na chlapcoch bolo vidno zbrklosť a nervozitu. V druhom zápase sme pokračovali v aktivite, strelili sme góly a zápas sme dotiahli do víťazného konca, čo bol pre nás impulz do ďalších zápasov.
Po zápase s Liptovským Mikulášom chlapci získali túžbu byť najlepší na turnaji.
Nie dobrý vstup sme mali proti Košiciam kedy sme nezachytili začiatok a prehrávali sme 1:0, no dvoma rýchlymi gólmi sme sa dostali do hry a túžby zvíťaziť, súperovi sme  ale na záver darovali gól po našej chybe, kedy jednoducho po zisku vystrelil 2:2.
 
V poslednom zápase sa stretli  dva tými, ktoré podla nás boli najfutbalovejšie. Zápas s NOVÝM JIČINOM /cz/ sme chlapcom hovorili, aby si užili malé finále na turnaji. Od začiatku sme súpera napádali, dostávali sme sa do polo šancí, no poradilo sa nám aj skórovať mali sme hernú prevahu, no z protiútoku nám súper strelil kontaktný gól na 1:1, aj ked stále nám tento výsledok stačil na 1.miesto. No napokon prvé miesto nám ušlo 20s pred koncom zápasu, kedy súper po štandardnej situácii skóroval. 
Potešením a spestrením na záver turnaja bolo, že sme mali na turnaji vyhláseného najlepšieho hráča turnaja Filipa Petra, no o kúsok nám ušiel aj najlepší strelec, kedy na záver v roztrele nepremenil penaltu. 
 
Z celkovo sme na chlapcov hrdí, siahli si na svoje dno, chceli a mali chuť reprezentovať TJ ROVINKU nie len výsledkovo, ale aj po hernej stránke si myslíme, že sme sa bavili futbalom, na ihrisku sme mali aj individuality, darila sa nám aj súčinnosť 2-jic, 3-jic kedy vedeli vymyslieť peknú akciu zakončenú gólom. 
 
  • 🟢 TJ ROVINKA- SMRŽICE CZ 0:0
  • ✅ TJ ROVINKA - IVANKA PRI DUNAJI 2:0VLASTNÝ, BALÁŽ
  • ✅ TJ ROVINKA - OŠK ROSINA 6:0ACHBERGER, ŠALÁK, ŘEPKA, PETRO, STRAŇÁK
  • ✅ TJ ROVINKA - LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 1:0 PETRO
  • ✅ TJ ROVINKA - TURZOVKA 5:0 PYTEL, ACHBERGER 3x, BALÁŽ
  • 🟢 TJ ROVINKA - GALAKTIK KOŠICE 2:2STRAŇÁK 2x
  • ✅ TJ ROVINKA - ČADCA 1:0ACHBERGER
  • ❌ TJ ROVINKA- NOVÝ JIČÍN CZ 1:2ACHBERGER

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

FK Inter Bratislava — TJ Rovinka

16. marca 2024

Najnovšie články

St. p. Rovinka – St. p. Šenkvice 4:1 (3:1) 
17. októbra 2023
St. p. Rovinka – St. p. Vinohrady 1:2 (0:0) 
2. októbra 2023
St. p. Rovinka – St. p. Vrakuňa 4:0 (3:0) 
26. septembra 2023

GDPR