Nasledujúci zápasFK Inter Bratislava — TJ Rovinka/16. marca 2024
Nasledujúci zápasFK Inter Bratislava — TJ Rovinka/16. marca 2024

Mikulášska akcia s TJ Rovinka

Milí rodičia, v mene klubu by sme Vás chceli pozvať aj s vašimi ratolesťami, ktoré sú zapísane v našom klube na spoločnú Mikulášsku akciu. Myslíme, že by to mohol byť krásny zážitok a tradícia do budúcna v našom klube, keďže tento výnimočný a spomienkový deň patrí odmalička našim/vašim deťom.

Prihláška

Prosíme Vás vyplniť dotazník s koľkými detičkami, ktoré sú aktuálne registrované v našom klube, vieme počítať. V prvom rade chceme zistiť počet a zabezpečiť pre každé dieťa Mikulášsky balík, tak aby boli všetci obdarovaní, a aby sme sa vedeli pripraviť kapacitne na akciu, preto vás prosíme vyplniť formulár záväzne do 3.12.2022  soboty 20:00hod.

Program

  • Privítanie detí
  • Príhovor členov klubu
  • Príchod Mikuláša
  • Obdarovanie 165 detí po kategóriách od najmenších po najväčších – básničky, pesničky
  • Na záver spoločné tímové fotky s balíčkami a Mikulášom

Miesto a čas

TELOCVIČNA ZŠ ROVINKA

Čas od 16:30 -18:30/45 hod./ Ešte spresníme/

Akcia by sa konala 6.12.2022 /utorok na ZŠ ROVINKA – TELOCVIČNA, v rámci akcie sú pozvaní zákonní zástupcovia mama/otec/ syn/dcéra evidovaní v klube TJ ROVINKA. 

(*Pri vstupe dospelé osoby dostanú návleky. Budeme radi, ak  detičky prídu oblečené v klubovom tričku a s čistou obuvou do telocvične. V prípade porušenia pravidiel vás nemôžeme pustiť do haly/ priestorov, kde sa bude daná spoločná akcia konať.)

Pre koho je akcia určená

AKCIA SA KONÁ PRE CELÚ MLÁDEŽ OD UFŠ 4 ROKOV, U7,U8,U9,U10,U11,U13, U15

Dôležité info

Radi by sme pozvali aj súrodencov/ďalších rod. príslušníkov na túto akciu,  no pri počte registrovaných 165 detí v klube a plne všetkých zúčastnených to asi v našej sile nebude, preto prosíme pochopenie a o korektnosť pri vyplnení a navštívení akcie.

Rodičia detí z FŠ až U10 by boli dole na palubovke

Rodičia detí U11-U15 by boli na balkóniku na poschodí

Je to z dôvodu, aby rodičia boli nápomocní pomôcť menším prevziať si balík.

AK BY SA CHCEL NIEKTO Z VÁS PODUJAŤ NA ČERTA ALEBO ANJELIKA, STE VÍTANÍ, PROSÍME O KONKATOVANIE NA 0915529922.

Prípadne váš záujem môžete doplniť do formulára.

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

FK Inter Bratislava — TJ Rovinka

16. marca 2024

Najnovšie články

St. p. Rovinka – St. p. Šenkvice 4:1 (3:1) 
17. októbra 2023
St. p. Rovinka – St. p. Vinohrady 1:2 (0:0) 
2. októbra 2023
St. p. Rovinka – St. p. Vrakuňa 4:0 (3:0) 
26. septembra 2023

GDPR