Nasledujúci zápasTJ Rovinka — NŠK 1922 BRATISLAVA/2. júna 2024
Nasledujúci zápasTJ Rovinka — NŠK 1922 BRATISLAVA/2. júna 2024

Mikuláš s TJ Rovinka

Dňa 6.12.2023 sa konala klubová akcia pre naše detičky, ktoré sú registrované v našej mládeži od 4 do 15 rokov. Športovú telocvičňu na Základnej škole Rovinka navštívil od 17:00 do 18:30 Mikuláš, čerti a anjelik, kedy rozdal pre vyše 135 detí BALÍČKY so sladkosťami a ovocím.

Sme radi, že sa na akciu prišlo pozrieť aj ďalších 80 rodičov.  Keby nebolo chrípkové obdobie, tak by sme očakávali na stretávke s Mikulášom vyše 165 detičiek a ďalších 120 rodičov, ktorí by strávili pekný podvečer na akcii s Mikulášom.

Detičky  recitovali jednu básničku od druhej, šantili sa čertami, no pár tých najmenších sa išlo ukryť aj k svojim rodičom.

V mene klubu by sme veľmi pekne chceli poďakovať p. Riaditeľke ZŠ Rovinka, že nám umožnila organizovať túto akciu v telocvični. Ďalej by sme chceli poďakovať sponzorom, trénerom, fotografke, kt. spoločne s výborom TJ Rovinka pripravili túto akciu.

 Detičky, ktoré sa nemohli zúčastniť akcie, si môžu prevziať balík v predajnom stánku Liptovská ovečka v Rovinke.

 

Prinášame Vám aj video a fotky z akcie, už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné chvíle, či už futbalové alebo mimo futbalové, ktoré pripravujeme spolu s vedením TJ ROVINKA. 

 
Foto: Alexandra Pastvová

Galéria

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TJ Rovinka — NŠK 1922 BRATISLAVA

2. júna 2024

Najnovšie články

Ponuka kempov na leto 2024
24. februára 2024
Výber detí do klubu TJ Rovinka!
9. februára 2024
Darujte nám 2%
7. februára 2024

GDPR