Nasledujúci zápasFK Inter Bratislava — TJ Rovinka/16. marca 2024
Nasledujúci zápasFK Inter Bratislava — TJ Rovinka/16. marca 2024

Mikuláš s TJ Rovinka

Dňa 6.12.2023 sa konala klubová akcia pre naše detičky, ktoré sú registrované v našej mládeži od 4 do 15 rokov. Športovú telocvičňu na Základnej škole Rovinka navštívil od 17:00 do 18:30 Mikuláš, čerti a anjelik, kedy rozdal pre vyše 135 detí BALÍČKY so sladkosťami a ovocím.

Sme radi, že sa na akciu prišlo pozrieť aj ďalších 80 rodičov.  Keby nebolo chrípkové obdobie, tak by sme očakávali na stretávke s Mikulášom vyše 165 detičiek a ďalších 120 rodičov, ktorí by strávili pekný podvečer na akcii s Mikulášom.

Detičky  recitovali jednu básničku od druhej, šantili sa čertami, no pár tých najmenších sa išlo ukryť aj k svojim rodičom.

V mene klubu by sme veľmi pekne chceli poďakovať p. Riaditeľke ZŠ Rovinka, že nám umožnila organizovať túto akciu v telocvični. Ďalej by sme chceli poďakovať sponzorom, trénerom, fotografke, kt. spoločne s výborom TJ Rovinka pripravili túto akciu.

 Detičky, ktoré sa nemohli zúčastniť akcie, si môžu prevziať balík v predajnom stánku Liptovská ovečka v Rovinke.

 

Prinášame Vám aj video a fotky z akcie, už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné chvíle, či už futbalové alebo mimo futbalové, ktoré pripravujeme spolu s vedením TJ ROVINKA. 

 
Foto: Alexandra Pastvová

Galéria

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

FK Inter Bratislava — TJ Rovinka

16. marca 2024

Najnovšie články

St. p. Rovinka – St. p. Šenkvice 4:1 (3:1) 
17. októbra 2023
St. p. Rovinka – St. p. Vinohrady 1:2 (0:0) 
2. októbra 2023
St. p. Rovinka – St. p. Vrakuňa 4:0 (3:0) 
26. septembra 2023

GDPR