Školenie „Herná inteligencia“ od školiteľov CFT Academy

Názov školenia: HERNÁ INTELIGENCIA – „FUTBAL ZAČÍNA V HLAVE A KONČÍ V NOHÁCH“
 Školenie sa uskutoční v areáli klubu TJ Rovinka v sobotu 12.11.2022 a nedeľu 13.11.2022 s časom od 09:00 do 16:00.

Popis: Školenie „Herná inteligencia“ ponuka trénerom nielen teoretické poznatky ale aj praktické ukážky, ktoré spravia tréningový proces zaujímavejším a efektívnejším. Ide o rozsiahlu tému, ktorá je ľahko spracovaná tak, aby každý tréner ju pochopil a preniesol získané poznatky do tréningového procesu. Ako bonus dostáva každý tréner brožúrku s cvičeniami a názornými ukážkami, ktoré si detailne prejdeme v praktickej časti školenia.

Registrácia: Školenia trénerov – podujatia (cftacademy.sk) alebo priamo e-mailom na adresu: info@cftacademy.sk