Nadchádzajúci zápasTJ Rovinka — ŠK Bernolákovo/1. apríla 2023/TJ Rovinka
Nadchádzajúci zápasTJ Rovinka — ŠK Bernolákovo/1. apríla 2023/TJ Rovinka

Darujte nám 2%

Futbalový klub Tj Rovinka je prijímateľom 2% z daní z príjmov za rok 2022. Darovaním 2% z Vašich daní mu môžete pomôcť, aby ostal stabilizovaný, a zároveň priamo podporíte rozvoj futbalu a detí v našom klube.

Podľa zákona č. 595/2003 Z. z. o daniach z príjmov sa môžete rozhodnúť, kam pôjdu Vaše 2% zo zaplatených daní. Buď pôjdu do štátneho rozpočtu alebo nimi môžete podporiť občianske združenie TJ Rovinka. Podporíte tým rozvoj mladých futbalových nádejí v Rovinke, pretože financie budú použité v prospech detí.

Všetky dôležité info nájdete na: https://tjrovinka.sk/daruj-2-z-dane/

Zanechajte komentár

TJ Rovinka — ŠK Bernolákovo

1. apríla 2023

GDPR