Zlatá Rovinka Cup 2022

Milí naši fanúšikovia TJ Rovinka, rodičia, priatelia, srdečne Vás pozývame na otvorenie obecnej budovy, tribúny a šatní, ktoré budú slúžiť pre našu mládež a našim občanom na miestnom futbalovom ihrisku. Počas celého dňa bude na štadióne prebiehať sprievodný program a futbalové zápasy našej mládeže, ktorá  má už vyše 150 detí. 

 

Hneď ako prvý so začiatkom už od 9:00 bude prebiehať futbalový zápas ml. žiakov

U13 TJ Rovinka  vs. ŠK Tomášov

Po tomto zápase o 10:45 môžete ďalej fandiť našim chlapcom zo st. žiakov
U15 TJ Rovinka vs. FK Lamač Bratislava
 
 V čase od 12:30 hod. do 14:30 hod. odohrajú kategórie prípraviek  U11, U9,U8,U7 Mini Champions league. Predstavia sa nám aj naše najmenšie detičky z futbalovej škôlky, kde predstavíme náš projekt športuj a trénuj aj so svojim rodičom.
Od 15:00 bude napínavý zápas známych osobností,  po tomto špeciálnom zápase Kmeťovci vs. Sendreiovci bude prebiehať autogramiáda, vystúpia nám talentované detičky z detského folklórneho súboru Červené jabĺčko. Prídu nás aj navštíviť aj známe futbalové a športové osobnosti. 
Podvečer bude čas aj na zábavu, dobré pivko, alko-nealko a výborný guláš, kde Vám do uška budú hrať a zabávať skupina Kmetoband, Sendreiovci, a ďalší…
Občerstvenie je pre klubové deti zabezpečené, rodičia, návštevníci sa tak isto budú môcť občerstviť v pripravených bufetoch. V mene klubu ste všetci vítaní aj v prípade menej priaznivého počasia  je pripravený stan s posedením aj s dobrým teplým čajom.
Tešíme sa na Vás 

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

GDPR