OTVÁRAME V PORADÍ ÔSMU COERVER® AKADÉMIU V ROVINKE

Začiatok akadémie posunutý na 13. 9. 2023

135€/10 tréningov

145€/10 tréningov

⚽ Zameraná pre všetkých hráčov v rámci okolitých klubov, ktorí sa chcú naučiť a zdokonaliť v loptovej technike, ale i v rozhodovaní v zápasových situáciách.
 ⚽ Akadémia nemá žiaden vplyv na vašu klubovú príslušnosť, tréning je len navyše čo môžete pre svoje dieťa urobiť, aby sa zdokonalilo vo futbale.

Kedy a kde?

Miesto: Futbalové ihrisko TJ Rovinka (začiatok JA/PA od 13.09.2023)
Čas: 16:30-18:00 hod.
Deň: vždy v STREDU /v prípade, zlého počasia sa výnimočne nájde náhradný termín/
Počet tréningov: 10×90 min. = 900min zábavy s loptou

👍 ROZVOJ HRÁČOV PO INDIVIDUÁLNEJ STRÁNKE
👍 MENŠIE SKUPINY (8-10 HRÁČOV) NA JEDNÉHO TRÉNERA
👍 NOVÉ TRÉNINGOVÉ PLÁNY A CVIČENIA
👍 INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP K HRÁČOM, SPRÁVNE NÁVYKY OD MALIČKA
👍 REPORT Z TRÉNINGU A NÁZORNÉ VIDEÁ NA INDIVIDUÁLNE DOCVIČENIE V DOMÁCICH PODMIENKACH

O čom je Coerver© akadémia?

Hráči získavajú možnosť rýchlejšie a efektívnejšie zlepšovať svoje individuálne herné zručnosti oproti klasickému klubovému tréningu, najmä obchádzanie súpera hrou 1v1+, ale aj ostatné ako prihrávanie a preberanie lopty, prepínanie útok-obrana a opačne, rozvoj rýchleho a tempo vedenia lopty a orientácia v priestore. Počas celej akadémie hráči trénujú počas 10 tréningov podľa niektorej z futbalových hviezd.
Čo je vlastne Coerver© Coaching? Ide o 40 rokov rozvíjanú metódu učenia a zlepšovania hráčov, s dôrazom na ich individualitu, po komplexnej stránke, v malých skupinkách hráčov a s certifikovanými trénermi.