Zo Senca po prehre 2:0 bez bodu

kategória A muzstvo, A tim, A-tim, Aktuality, bogy, Ostatné | deň 13.09.2020 00:00 | bolgus brano

V piatok 11.9. o 18:30 nastúpil náš A-tím v krásnom prostredí NTC Senec proti domácemu tímu MŠK Senec. Zápas viedli skúsení rozhodcovia, ktorý sú členmi rozhodcov FIFA. Hlavným rozhodcom bol Peter Kráľovič na stranách mu asistovali Milan Štrbo a Tomáš Somoláni. V tomto zápase bol využitý aj systém VAR, videotechnik zápasu bola Barbora Szabová.

V prvom polčase mali viac loptu na kopačkách hráči domáceho tímu MŠK Senec, no viac šancí si vypracovali naši hráči. Stav stretnutia mohol po 15. minútach otvoriť strelou z pokutového územia Štefunko, o pár minút neskôr mal dve vyložené šance Lády, no zoči voči domácemu brankarovi obidve šance zahodil. Neskôr sa v pokutovom území objavil Andrejko no aj ten bol neúspešný.

Súper nás v druhom polčase vyškolil v efektivite. V 64. minúte otvoril skóre z brejkovej situácie Valko. Neskôr v v 79. minúte skóroval za domácich Szabo a o zápase bolo rozhodnuté.

MŠK Senec - TJ Rovinka 2:0 (0:0)

Základná jedenástka v stretnutí proti MŠK Senec:

Valašik(C) - Goga, Fratrič, Majerčák, Leginus - Kučera, Štefunko, Pereyra - Lády, Andrejko, Dolník

Striedali: Mušinský, Jamrich, Krajinčák, Ducký, Scholtés.

© 2015 TJ Rovinka, All Rights Reserved. Realizácia stránky PH Soft s.r.o.