Rekonštrukcia osvetlenia

kategória A muzstvo, A tim, A-tim, Aktuality, bogy, Ostatné | deň 26.09.2020 00:00 | bolgus brano

Rekonštrukcia osvetlenia

Dňa 23.9.2020 prebehla na našom štadióne TJ Rovinka rekončtrukcia osvetlenia. Na štadióne sa nachádza 5 stĺpov, každy z nich obsahuje 5 svetelných LED konektorov FL 400, ktoré poskytujú dostatočné osvetlenie celého ihriska.

Osvetlenie bude slúžiť pre potreby trénovania vo večerných hodinách a v budúcnosti možno aj pre účeli zápasov. Vieme, že v susednom Rakúsku majú v nižších súťažiach zaužívané zápasy práve vo večerných hodinách.

Náš A-tím už má jednu skúsenosť z takéhoto večerného zápasu, práve na pôde MŠK Senec, ktorý má domáce zápasy vo večerných hodinách a naši hráči si to celkom pochvaľovali.

Veríme, že niečo podobné budeme môcť v budúcnosti zažiť aj na štadióne TJ Rovinka.

© 2015 TJ Rovinka, All Rights Reserved. Realizácia stránky PH Soft s.r.o.