Domáce zaváhanie proti ŠK Báhoň

kategória A muzstvo, A tim, A-tim, Aktuality, bogy, Ostatné | deň 03.09.2020 00:00 | bolgus brano

V nedeľu 30.8.2020 náš A-tím nastúpil na domácom ihrisku proti ŠK Báhoň. začiatok zápasu nám priniesol hneď veľkú šancu, keď sa sám na brankára hostí rútil Andrejko no zoči voči brankárovi neuspel. O pár minút mal veľkú šancu Dolník a následne dorážal aj Kvasňovský, no taktiež neúspešne. Hostia zaúradovali hneď z prvej šance keď skóre otváral v 11. minúte Maršovský. Našim chlapcom sa však do konca prvého polčasu podarilo stav otočiť. Po dlhom aute kapitána Kruckého predĺžil loptu Dolník, k lopte sa dostal Goga a krásnou strelou vyrovnal stav stretnutia na 1:1. V samotnom závere prvého polčasu sa z rohového kopu presadil Dolník. V druhom polčase v samotnom závere hostia vyrovnali, keď sa po centri z ľavej strany dokázal presadiť Minárik.

TJ Rovinka - ŠK Báhoň 2:2 (2:1)

Góly: Dolník, Goga

ŽK:

Základná jedenástka:

Valašik(B) - Goga, Fratrič, Majerčák, Krucký(C) - Kučera, Štefunko, Kvasňovský - Lády, Andrejko, Dolník

Striedali: Mušinský (65.min.), Leginus (75min.), Krajnčák (86.min.), Pereyra (90.min.)

© 2015 TJ Rovinka, All Rights Reserved. Realizácia stránky PH Soft s.r.o.