Domáce víťazstvo proti ŠK Tomášov

kategória A muzstvo, A tim, A-tim, Aktuality, bogy, Ostatné | deň 07.09.2020 00:00 | bolgus brano

Náš A-tím nastúpil v nedeľu 6.9. o 16:30 na domácej pôde proti súperovi ŠK Tomášov. Naši chlapci si poradili so súperom 2:0. Za domáci tím skóroval Dolník a Kučera. V ďalšom zápase si naši chlapci zmerajú sily so súperom MŠK Senec v netradičnom čase 11.9. o 18:30. V tomto zápase bude vôbec prvý krát použitý systém VAR a zápas budú rozhodovať rozhodcovia FIFA.

TJ Rovinka - ŠK Tomášov 2:0 (2:0)

Góly: Dolník, Kučera.

ŽK: Pereyra, Štefunko

Základná jedenástka v stretnutí proti ŠK Tomášov:

Valašik(B) - Goga, Fratrič, Majerčák, Krucký(C) - Kučera, Štefunko, Pereyra - Lády, Andrejko, Dolník

Striedali: Leginus, Jmarich, Gajdoš, Ducký

© 2015 TJ Rovinka, All Rights Reserved. Realizácia stránky PH Soft s.r.o.