Ďalšia výhra na domácej pôde proti SFC Kalinkovo

kategória A muzstvo, A tim, A-tim, Aktuality | deň 17.08.2020 00:00 | bolgus brano

V druhom kole 3. ligy Bratislava sme si na domácej pôde poradili so súperom SFC Kalinkovo.

Od úvodného hvizdu sme dominovali z čoho pramenil náš prvý gól hneď v 9 minúte, ktorý strelil Dolník. V ďalšom priebehu zápasu nás trápila presnosť a prepínanie z útoku do obrany za čo nás súper mohol potrestať. Aktivita hostí vyústila do pokutového kopu, ktorý však Attila Pinte nepremenil. v 35. minúte po druhej žltej karte sa z ihriska porúčal Kristián Molnár. V 42. minúte pridal ďalší gól náš kapitán Tomáš Krucký.

V druhom polčase hostia neskladali zbrane a bali aj naďalej aktívni a vybojovali pokutový kop, ktorý v 61. minúte, ktorý premenil legionár Anas Abubakar Galadima. Zlom zápasu prišiel v 66. minúte, keď center Františka Ládyho upratal do brány súpera Ján Andrejko. V ďalších minútach súper kondične odišiel a góly na našej strane pridali Dolník, Lády, Kvasňovský a Krajinčák.

TJ Rovinka - SFC Kalinkovo 7:1 (2:0)

Základna jedenástka TJ Rovinka:

Valašik(B) - Goga, Fratrič, Majerčák, Krucký(C) - Kučera, Štefunko, Kvasňovský - Lády, Andrejko, Dolník

Góly: Dolník 2, Krucký, Andrejko, Lády, Kvasňovský, Krajinčák.

Striedali: Jamrich (56.min.), Leginus (61.min.), Mušinský (71.min.), Krajinčák (77.min.), Gajdoš (84.min.)

ŽK: Valašik(TJ), Pinte(KA) ČK: Molnár(KA)

V ďalšom zápase nastúpime na pôde PŠC Pezinok v druhom kole Slovnaft cupu.

PŠC Pezinok - TJ Rovinka 19.8. o 17:00h.

© 2015 TJ Rovinka, All Rights Reserved. Realizácia stránky PH Soft s.r.o.